درباره ماتوسعه فناوری اطلاعات سیب

شرکت توسعه فناوري اطلاعات سيب با اعتقاد بر بهینه سازی جریان های کاری با بکار گیری فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال 1381 آغاز به کار کرده است و در سال های سپری شده، همواره در امر انتقال و بومی سازی فناوری های نوین ارتباطی به صنایع مخابراتی کشور، پیشرو بوده است. در همین راستا توسعه فناوری اطلاعات سیب اقدام به ارائه راه کار ها، خدمات و محصولات با کیفیتی نموده است که ضمن تسهیل و تسریع فرآیند های کاری مشتریان خود، تضمین کننده کاربرد های آتی آنان نیز باشد. در این میان این شرکت بر اساس باورهای تیم مدیریت راهبردی شرکت بر شفافیت هر چه بیشتر پروژه ها، همواره تلاش نموده است با استفاده از ابزار ها و رویکرد های جدید مدیریتی در کنار بهره گیری از روش ها علمی و استاندارد، ساختار جدیدی به منظور تعامل بيشتر با مشتريان به وجود آورد. چشم انداز، بیانیه ماموریت و خط مشي تبیین شده شرکت بيانگر مواضع توسعه فناوري اطلاعات سيب در این رابطه مي باشد.

در آغاز راه شرکت با تمرکز بر پروژه هاي فناوری اطلاعات، گام هاي نخست خود را برداشته است. راه اندازي شبکه محلي سازمان شيلات ايران از جمله فعاليت هاي اين دوران مي باشد، در ادامه در سال هــاي 1384 لغايت 1388، شرکت توسعه فناوري اطلاعات سيب با  همگامي در اجراي سياست هاي ارتباطي کشور و حضور موفق خود در پروژه ملي گسترش شبکه ارتباطات سيار کشور در استان هاي اردبيل، گيلان و مرکزي، جايگاه مناسبي در بين شرکا تجاري براي خود رقم زد. اخذ گواهینامه صلاحيت پيمانکاري در رشـــته ارتباطات  از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و همچنین تاییدیه مربوطـه از شورای عالی انفورماتیک به جهت ارائه خدمات در رشته های شبکه داده ها، مشاوره فناوری اطلاعات و پشتیبانی بستر های فناوری اطلاعات از موفقيت هايي بوده است که این شرکت در سایه فعالیت های خود به آن نايل آمده است.

ماموریت ما ایجاد شفافیت صد در صدی در ارائه خدمات فناوری اطلاعات با بهره مندی از خلاقیت و شخصی سازی ابزارهای تعامل با مشتری می باشد. ما در ارائه خدمات خود نسبت به کاهش دغدغه های مشتـریان تلاش می کنیم و باور داریم تنها کسب رضایت مندی مشتریان می تواند پیشران توسعه کسب و کار ما باشد.

خدماتتنها نیستید، خدمات توسعه فناوری اطلاعات سیب همراه شماست

دکل و شبکه های بی سیم

تمامی خدمات مورد نیاز برای نصب و توسعه، نگهداری و بهسازی دکل و شبـکه های بی سیم منجمله خدمات مکان یابی و تملک، نگهداری دکل، اجرا و توسعه، جمع آوری دکل های قدیمی و بهســازی دکل و تاسیسات مربوطه در شرکت توسعه فناوری اطلاعات سیب قابل ارائه می باشد.

کابل کشی ساخت یافته

رعایت استانداردهای جهانی در اجرای کابل کشی در مراکز داده، شرکت ها و آپارتمان ها و خانه های مســکونی، امری ضروری است که منافع فراوانی برای مالکین پروژه ها دارد. صرفه جویی سی درصدی در هزینه های مربوط به بستر سازی های متعدد برای شبکه های تلفن، دیتا و ... ، تسهیل امر توسـعه، قابلیت انعطاف کابل کشی انجام شده و همچنین تطابق با تغییرات آتی از جمله مزایای بهره گیری از کابل کشی ساخت یافته مـی باشد. با استفاده از خدمات کابل کشی ساخت یافته شرکت توسعه فناوری اطلاعات سیب، سیستم کابل کشی خود را به یک دارایی ارزشمند مبدل سازید.

فلسفه ارایه خدمات

ما در ارائـــــه خدمات، خود را متعهد به رعایت منافع مشتــریان می دانیم و اعتقاد داریم رضایتمندی آنــــــــان بزرگترین دستاورد ماست. ما باور داریم بهــــره گیری از روش های علمی و استاندارد در اجرای پروژه هاست که تضمین کننده اجرای صحیح و آسان تر کار می باشد.

تامین تجهیزاتبا تامین تجهیزات مورد نظر خود از شبکه توزیع توسعه فناوری اطلاعات سیب پس انداز کنید!

 • تجهیزات شبکه های بیسیم

  تجهیزات شبکه های بیسیم

  Preview
 • گراند و سیستم های ارت

  گراند و سیستم های ارت

  Preview
 • ترانک و داکت

  ترانک و داکت

  Preview
 • رک ها و کابینت های توزیع

  رک ها و کابینت های توزیع

  Preview
 • سرور و تجهیزات ذخیره سازی

  سرور و تجهیزات ذخیره سازی

  Preview
 • سیستم های کنترل ویدیویی

  سیستم های کنترل ویدیویی

  Preview
 • سوییچ و مسیرباب های شبکه

  سوییچ و مسیرباب های شبکه

  Preview
 • پچ کورد و ملزومات نصب

  پچ کورد و ملزومات نصب

  Preview
 • کابل های مسی و فیبر نوری

  کابل های مسی و فیبر نوری

  Preview

مشتریان ما

راهکارهایک دارایی ارزشمند

تماس با مامنتظر تماس شما هستیم

×

توجه

Twitter Consumer Key not defined.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

میدان ولیعصر
خیابان ولدی پلاک ۳۰

تلفن : 95119510